Ana Sayfa > Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikası


Gizlilik ve Veri Güvenliği Politikası
Bu alana ve/veya bu Internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu Internet sitesine kesinlikle erişmeyiniz.

FiyatGör gizlilik hakkınıza saygı gösterir. Dünya çapında yürüttüğümüz tüm işlerde, kişisel bilgilerinizi yalnızca belirli amaçlar için toplar, saklar ve kullanırız.

Bilgilerinizi sizinle olan ilişkimizi desteklemek ve geliştirmek üzere, destek sağlamak ve ürün, servis ve şirketle ilgili haberleri ve önerileri sizinle paylaşmak gibi amaçlarla kullanırız. Kişisel bilgilerinizi FiyatGör ailesi dışındaki şirketlerle yalnızca izniniz olması koşuluyla, kanunlar tarafından gerektiğinde ya da FiyatGör'yi, müşterilerini ya da kamuyu korumak amacıyla, ya da FiyatGör'nin size karşı olan yükümlülüklerini yerine getirmesine yardımcı olan şirketlerle ve yalnızca FiyatGör'nin gizliliğinizi ve verilerinizi koruma yükümlülüğünü paylaşan ortaklarımızla paylaşırız. Gizlilik konusuyla ilgili sorularınız ya da görüşleriniz için FiyatGör ile her zaman iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca, bize verdiğiniz kişisel bilgilerinizi istediğiniz an görebilir ve düzeltilmesini ya da silinmesini isteyebilirsiniz. Kişisel verilerinizin güvenliğini uygun önlemleri ve işlemleri kullanarak sağlamaktayız.

Sizin Hakkınızda Topladığımız Bilgiler

FiyatGör yalnızca belirli kişisel ve kurumsal bilgileri istemektedir. Satın alma destek işleminizi yürütmek ya da servis hizmeti sunmak, siteyi daha rahat gezmenizi sağlamak, bilgi alma talebinizi yanıtlamak, müşteri ilişkilerini desteklemek, teknik destek konularında size yardımcı olmak, ziyaretinizden sonra konuyu takip etmek için gerekli olan bilgileri istemekteyiz.

Yukarıda belirtilen her durum için adınızı, adresinizi, e-posta adresinizi, IP adresinizi, telefon numaranızı, işinizi, hangi endüstride olduğunuzu, tercihleriniz gibi ek bilgileri, servis ve önerilere kaydolmanızı ya da abone olmanızı sağlamak için gerekli diğer bilgileri isteyebiliriz.


E-Posta Listeleri, Bilgi Talepleri

Talep etmeniz durumunda, çeşitli ürünlerimiz ve servislerimiz ya da ilginizi çeken diğer ürünler ve servisler hakkındaki bilgiler tarafımızdan gönderilecektir. Bu bilgiler, ürün yükseltmeleriyle ilgili uyarıları, özel önerileri, güncellenen bilgileri ve yeni FiyatGör ürün ve servislerini içerebilir. Bu doğrudan postalar size yalnızca FiyatGör(ya da FiyatGör adına çalışan acenteler) tarafından gönderilecektir. Bu tür postaları almak istemiyorsanız bu durumu bize bildirmeniz yeterlidir.

Kişisel Bilgilerinizin Paylaşıldığı Durumlar

Kişisel bilgileriniz diğer FiyatGör kuruluşları, acenteleri ya da FiyatGör'nin Servis Sağlayıcıları, pazarlama alt yüklenicileri, finansal kurumlar gibi FiyatGör'ye hizmet veren yükleniciler ile paylaşılabilir. Bu durumda, FiyatGör, bilgilerin yalnızca söz konusu tarafların FiyatGör için yürüttüğü işlevlerle bağlantılı olarak kullanılmasını ve tüm bu bilgilerin güvenli bir şekilde ele alınmasını sağlamaya çalışacaktır.

FiyatGör, mahkeme ya da hükümet yetkilileri tarafından emredilmesi ya da talep edilmesi durumunda kanunların gerektirdiği şekilde ya da yasal sorumluluklara uyumlu olmayı sağlamak üzere kişisel bilgilerinizi yürürlükteki yasanın gerektirdiği ya da izin verdiği boyutta açıklayacaktır.

Haklarınız

Talep etmeniz üzerine, sizin hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilerin türü, bu bilgileri hangi amaçla tuttuğumuz ve bu bilgilerin verilebileceği olası alıcılar ya da alıcı türleri 40(kırk) gün içinde tarafınıza bildirilecektir. Yazılı talep üzerine ve kabul edilebilir bir süre içinde, bilginin gerçekten hatalı, eksik ya da işlemin amacıyla (amaçlarıyla) ilgisiz olması durumunda kişisel bilgiler düzeltilecek, silinecek ve/veya daha sonraki işlemlerde kullanılması engellenecektir.

Kişiselleştirilen Deneyim

Internet üzerinde, kişiselleştirilmiş ziyaretçi deneyimi sunmamıza yardımcı olan yeni teknolojiler ortaya çıkmaktadır. FiyatGör olarak, "cookies(çerezleri)" öncelikle makinenize uygun olan servis ve destek bilgisini belirlemeye ve çevrimiçi mağazamızda alış veriş deneyiminizi geliştirmeye yardımcı olmak üzere kullanırız.

Üçüncü Taraf Siteler

Sitemizden örneğin bir bağlantı vasıtasıyla erişilebilen siteler de dahil olmak üzere diğer Web sitelerinin sizin hakkınızda kişisel olarak tanımlanabilen bilgiler toplayabileceğini unutmayınız. Bu Gizlilik Politikası www.fiyatgor.com ve www.fiyatgoster.com adresinde bağlantısı olan üçüncü taraf sitelerinin ya da diğer sitelerin bilgi uygulamalarını kapsamamaktadır.

İletişim

FiyatGör ile iletişim kurmak için "İletişim" sekmesine tıklayarak mesajınızı gönderebilirsiniz.

Telif Hakkı

FiyatGör sitesi içerisindeki tüm ticari markalar ve logolar, sahipleri tarafından yasal koruma altına alınmıştır.

Uyarı

FiyatGör, yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.Fiyatgor.com - rnlerle ilgili bilgi arama ve paylam alan. Evdeki hesab, arya uydurur. Doru rn ve doru fiyat rehberi, FiyatGr'e hogeldiniz! Satn almak zere olduunuz rn doru fiyata m alyorsunuz? Daha da nemlisi aldnz rn doru bir rn m? fiyatgor,fiyatgr,FiyatGr,fiyat gor,fiyat gr,fiyat,urun arama,rn arama,fiyat bilgisi,barcode,barkod,fiyatgor.com