Ana Sayfa > Hakkımızda
FiyatGör Nedir?

FiyatGör, üzerinde fiyat bilgisi bulunan ve yasalar çerçevesinde satışında hiçbir engel bulunmayan tüm ürünler hakkında fiyat bilgisi ile birlikte kullanıcı deneyimlerinden oluşan puanlama sistemini, toplumun yararına kullanılması amacıyla, Internet teknolojileri üzerinden insanlara sunan, temelleri 2010 yılında atılmış bir Internet girişimidir.

FiyatGör, "Internet üzerinde ürünlerle ilgili bilgi arama ve bilgi paylaşım alanıdır."

FiyatGör sitesi üzerinden, barkod veya isim bilgisini girerek aradığınız bir ürünle ilgili fiyat ve ürünün satıldığı konum bilgisinin beraberinde site kullanıcılarının, ürünün sağlığa etkisi, ürünün çevreye etkisi ve ürünün topluma etkisi konularında vermiş oldukları oyların ortalamasını(kullanıcıların ürünlerle ilgili düşüncelerine dayalı puanlama sistemini) görebilirsiniz.

FiyatGör, Ürünlerin nerelerde satıldığına dair konum bilgileri ile birlikte kullanıcı deneyimlerini ürün bazında gözlemleyerek karar vermenize yani FiyatGör kullanıcılarının doğru ürünü, uygun fiyatla alabilmelerine olanak sağlayacak, bir bilgi paylaşım ortamıdır.

Özetle FiyatGör, "Evdeki hesabı, çarşıya uydurmanızda size gerçekten yardımcı olacak bir araçtır."

Bu alana ve/veya bu Internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, "Kullanıcı Sözleşmesi" ile "Gizlilik ve Veri Güvenliği" kısımlarında belirtilen koşullarla bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Bu kısımlarda yer alan koşulları kabul etmemeniz halinde, bu Internet sitesine kesinlikle erişmeyiniz.Fiyatgor.com - rnlerle ilgili bilgi arama ve paylam alan. Evdeki hesab, arya uydurur. Doru rn ve doru fiyat rehberi, FiyatGr'e hogeldiniz! Satn almak zere olduunuz rn doru fiyata m alyorsunuz? Daha da nemlisi aldnz rn doru bir rn m? fiyatgor,fiyatgr,FiyatGr,fiyat gor,fiyat gr,fiyat,urun arama,rn arama,fiyat bilgisi,barcode,barkod,fiyatgor.com